İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM!

İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, işletmenizi büyütün, kazancınızı artırın.

Google Arama Ağı Reklamları

Geliştirilmiş kampanyalarla kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Potansiyel müşterilerilerin ürün ve hizmetler hakkında en çok arama yaparak araştırdığı Google Arama Ağına yapılacak reklam doğru bir metod ile müşteri dönüşü en hızlı reklam modelidir.

Yapılacak optimizasyonlar ile daha az bütçeyle daha çok müşteri edinin.

Daha Fazla Bilgi Al

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde reklamlarınızın gösterilmesini sağlarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Reklamlar, kullanıcıların ilgi alanları, konum ve web sitelerinin konuları üzerinden hedefleme yapılarak ürün ve hizmetlerinizin reklamı yapılır.

Daha Fazla Bilgi Al

Google Mobil Reklamcılık

Yükselen trend Google mobil reklamcılık, nedeni ise basit masaüstü bilgisayar kullanıcılarının yerini akıllı mobil cihazlar almaya başlaması…

Google Mobil reklamcılık ile lokasyon bazlı reklamlar önemli bir yer almaya başladı. Mobil kullanıcıları hedefleyerek işletmenizin yakınında bulunan kullanıcılara özel reklamlar sunabilir, işletmenizi ziyaret etmesini sağlayabileceğiniz gibi tıkla ara reklamları ilede işletmenize telefon açmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Google Yeniden Pazarlama

Yeniden Pazarlama ile bir defa sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterinizin tekrardan sizin müşteriniz olmasını sağlamaya yardımcı devrimsel nitelikte bir Google reklam modelidir.

Google Remarketing(Yeniden Pazarlama) reklamları Google 3.parti web sitelerinde gösterilir. Örneğin haber siteleri, bloglar, web sitesinde Google reklamı almış web siteleri.

Daha Fazla Bilgi Al

Çözüm Ortaklarımız

hizmetlerimiz

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

Uzman reklam stratejistimiz ile görüşün.

Bilgi formunu doldurun sizi arayalım.